Balkony systemowe dostawiane

Z myślą o optymalizacji kosztów balkonów oraz skróceniu czasu dostawy, stworzyliśmy skręcane balkony systemowe „kompakt”. Długość i głębokość balkonów określona jest co 50 cm. Bariery są wykonane z prętów, płaskowników lub płyt HPL tzw. trespy. Podłoga może być z desek kompozytowych, płyty kompozytowej. Wszystkie balkony systemowe posiadają odpływ wody deszczowej. Dodatkową zaletą tych balkonów jest ich prosty montaż. Istnieje możliwość wykonania własnego montażu (do 1 piętra) bez naszej grupy montażowej na podstawie instrukcji montażu.

Wypełnij formularz ofertowy

Balkony dostawne w bloku

Opracowaliśmy system balkonów przeznaczonych do bloków z tzw. wielkiej płyty. Wykorzystując istniejące loggie w blokach, odciążamy budynek likwidując płytę czołową i dostawiamy balkon. Zostaje zwiększona głębokość balkonu, a przez to również jego powierzchnia użytkowa. Elewacja budynku nabiera nowoczesnego wyglądu, mieszkańcy mogą cieszyć się dodatkową powierzchnią balkonu.

Wypełnij formularz ofertowy
Balkony dostawne w bloku, balkony zewnętrzne

Balkony indywidualne

Jeżeli masz inną wizję balkonu, konieczne jest niestandardowe posadowienie balkonu, marzy ci się balkon z innych materiałów - jesteśmy otwarci na Twoje propozycje, możemy zaproponować Ci indywidualne rozwiązania. Będą one droższe od balkonów standardowych - ale dopasowane idealnie do Twoich potrzeb.

Wypełnij formularz ofertowy
Balkony dostawiane
balkony dostawny do domu jednorodzinnego

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami

 Pobierz nasz folder.

Uzupełnij nasz formularz zamówienia

Wypełnij formularz ofertowy