Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom

Inne oczekiwania mają inwestorzy instytucjonalni tacy jak wspólnoty, spółdzielnie, deweloperzy inne zaś inwestorzy indywidualni. Mamy opracowane rozwiązania dla budynków z tzw. Wielkiej Płyty jak i starych budynków, które zmieniły sposób użytkowania na mieszkalny. Oferujemy korzystne cenowo balkony dla nowych inwestycji.

Kompleksowe podejście

Ty zamawiasz balkony, a my się zajmujemy resztą. Prowadzimy proces od zaprojektowania, wizualizacji balkonu na twojej elewacji, obliczeń statycznych, pomagamy w uzyskaniu pozwolenia, wykonujemy i montujemy twoje balkony.

Optymalne rozwiązanie – balkony systemowe

Aby zoptymalizować balkony stworzyliśmy system balkonów skręcanych. System opiera się na standaryzacji, a co za tym idzie jak najlepszej optymalizacji kosztowej z myślą o kliencie. Do wyboru jest określony zbiór wariantów balkonów. Wymiary balkonów zmieniają się co 50 cm.

Balkony dostawiane

Balkony na lata

Balkony mogą być zabezpieczone powłoką cynkową, malowane na mokro, malowane proszkowo. Balkony wykonane w systemie duplex (powłoka cynkowa plus malowanie proszkowe) mają ochronę przeciwko czynnikom korozji nawet na 10 lat.

balkony dostawny do domu jednorodzinnego

Można nam zaufać

Grupa Ładziński istnieje od 1974 roku. Zaufanie połączone z tradycją i najwyższą jakością jest podstawą naszego rozwoju i naszej długoletniej współpracy z polskimi i zagranicznymi klientami.

Długoletnie doświadczenie i kompetencje

Balkony wykonujemy od 20 lat na wymagający rynek zachodni głównie niemiecki. Stale zdobywamy doświadczenie i podnosimy swoje kwalifikacje, aby optymalizować procesy z korzyścią dla naszych klientów. Odbiciem tych działań są uzyskane certyfikaty zakładowe takie jak: ISO 9001, ISO 3834-2, ISO 1090-EXC3.